16 Apr

Divgadnieka Lieldienu zaķi

Tāpat kā taisot šos zīmuļu turētājus, savās labākajās tradīcijās joprojām ievācu tualetes rullīšus. Ieradumam liels spēks. :) Esmu iekrājusi dažus un kā reiz uz Lieldienām nolēmu uzmeistarot Lieldienu zaķīšus no tualetes ruļļiem.

Izpausties var dāžādi un cik raibi katrs vēlas, bet es tā pa vienkāršo. Uztaisīju divus dažādus.

Izmantoju:

Tualetes rullīšus

Krāsainos aplikācijas papīrus

Baltu papīru

Līmi

Šķēres

Skoču

Flomasteru

 Vienā gadījumā oranžo aplikācijas papīru aplīmēju ap rullīti, pielīmēju acis, degunu, zobus un ūsas kā nu mācēju. No balta papīra izgriezu ausis (katra auss divās kārtās salīmēta kopā), krāsainībai pielīmēju klāt oranžo papīru, ar skoču pie rullīša iekšpusē tās piestiprināju klāt un gatavs!

Otru zaķīti vēlējos uztaisīt raibāku. Uz baltas lapas salīmēju oranžus un brūnus aplīšus, ar flomasteru piezīmēju sejiņu.

Vakar šajā savā aktivitātē iesaistīju arī Kati (2 g. 5. mēn.). Neparādīju savus zaķus, bet sagriezu baltu papīru, uztaisīju ausis, uzzīmēju zaķa sejiņu un vaicāju, vai viņa grib uztaisīt raibu zaķi. Ar prieku piekrita, jo ieminējos, ka varēsim aizvest omītei zaķīšus. Darbojās ar krītiņiem. Visvairāk viņai patika krāsot ausis. Kate savu darbiņu beidza, es ķēros klāt pie salīmēšanas pie rullīša. Kāds prieks bērna acis, ieraugot gala iznākumu!!!

Šorīt pamodās, pieskrēja pie plaukta, kur zaķi guļ, un bērns uzprasījās uz jaunu zaķu taisīšanu. Tā nu esam sagatavojuši mazus pārsteigumiņus omēm, opim, vecvecmammām. :)

Zaķīši procesā

Zaķīši procesā

Kates Lieldienu zaķi!

Kates Lieldienu zaķi!

 Pa vidu mammas zaķi kopā ar Kates mākslas darbiem.

Pa vidu mammas zaķi kopā ar Kates mākslas darbiem.

One thought on “Divgadnieka Lieldienu zaķi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>