11 Apr

Lillā periods

Kad Kate vēl dzīvojās puncī un man bija aizdoma, ka SoLEd kompānijai pievienosies meitenīte, Edgaram skandināju, ka mums nekas nebūs rozā! Tieši pretēji, mēs esam zilās krāsas mīļotāji un mūsu ģimenē gribējām lauzt stereotipu par rozā krāsu meitenēm. Mums ir palaimējies, ka Kate ir uzaugusi citu radu bērnu drēbēs, paši maz pirkuši. Un bijām laimīgi par puisīšu drēbītēm, jo tājās par laimi neiepin rozā krāsu. Joprojām cenšamies izvairīties no rozā. Sarkanu jā, violetu jā, blāvi rozīgs jā, bet ne izteikti spilgts rozā (ir viens rozā tonis, kas dominē visos meiteņu plauktos). Protams, nemetam ārā, ja kāds kaut ko nopērk labu gribēdams, tomēr paši nenotērpjam meitu visu rozā princeštērpā. Izvēloties kādu apģērbu, rozā tiek nostumts malā uzreiz, priekšroku dodot sarkanam, zaļam, lillā, violets, zils u.c. Esam gan brīdināti, ka agri vai vēlu visām meitenēm pienākot “rozā periods”, kad gan apģērbs, gan mantas, gan citas lietiņas VAJAG TIKAI ROZĀ! Jācer, ka līdz tam laikam mana sirds uz konkrēto visbiežāk pārdoto rozā toni būs nedaudz atmaigusi.

Šobrīd (Katei 2 g. 4. mēn.) mēs ar prieku izbaudām lillā periodu, kad viņas omu uzlabo jebkas, kas ir lillā. Arī veikalā viņa vispirms pamana lillā produktus, apģērbus un jebkurš ģērbšanās niķis tiek aizbiedēts, pieminot to, ka vilksim lillā krekliņu. Tad ir acīs mirdzums, un rokas pašas stgiepjas ātrāk saģērbties. Ja vakarā ejot gulēt Kate saka “Kate lillā nevilks nost”, tad jāpiemin, ka lillā krekliņš viņu rītdien atkal gaidīs un būs priecīgs, kad Kate to uzvilks. Tad seko draudzīgas atvadas vienam no otra, un vecāki tik nosmaida par savu lillā mīļotāju. Nez kāda būs nākošā top krāsa…?

One thought on “Lillā periods

  1. Man prieks, ka man puikas, automātiski bēgšana no rozā krāsas atkrīt. Pirms zināju bērnu dzimumu, jau teicu vīram, ka meitu rozā krāsā netērpšu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>